Dragon Ball&Sztuka

Chcesz pochwalić się swymi pracami rysunkowymi lub malarskimi, lub też porozmawiać o anime Dragon ball? Jeśli tak to możesz to zrobić tutaj!

Ogłoszenie

Zapraszam! Jest to forum o Dragon Ball.

#1 Dzisiaj 15:55:20

mihesz

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-26
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Sens życia?

Na pewno wszystkich nie tylko mnie dręczy to pytanie: dlaczego żyję, po co tu jestem,dlaczego jestem, do czego zostałem stworzony, czy odegram jakąś ważną rolę w życiu innych, czy może w życiu świata, czy moje istnienie nie ma sensu, czy zdobędę tylko odpowiedni status społeczny,założę rodzinę i będę z nimi wiódł spokojne, zwykłe, niczym nie zmącone życie śmiertelnika?
Te pytania wciąż krążą w mojej głowie. Codziennie,gdy wychodzę na spacer z moim psem, patrzę na niego i na otaczający mnie świat, na ludzi spieszących się do pracy, na ruch uliczny, na zabudowania i rozmyślam... Żyję, korzystam z uroków tego świata, ale co z tego? Czy moje życie będzie opierało się tylko na tym? Nad spełnianiem zachcianek ciała? Wiem, że to może brzmieć dziwnie,ale tak jest... Nawet teraz siedzę przed komputerem i marnuję swoje życie przed nim. Ale mogę porozmawiać sobie, może nie w cztery oczy, z innymi w cztery oczy. Może taki jest sens naszego życia, współdziałanie, przyjaźń, kontakt z innymi ludźmi, miłość do innych. gdyby ludzie szanowali się nawzajem, żyli ze sobą w zgodzie to mogliby dokonać naprawdę wielkich rzeczy!
Może nie jestem człowiekiem wielkiej wiary, ale powiem to:
Wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami! Przyjaźń, miłość, przywiązanie to są wartości w które trzeba wierzyć! Myślę,że to jest sens naszego życia, tylko nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę!
A wy co o tym myślicie?!

Offline

 
Zapraszam! Jest to forum o Dragon Ball i Sztuce!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.karczmaankhmorpork.pun.pl www.zspjasliska.pun.pl www.funtab.pun.pl www.bbteam.pun.pl www.modelevb.pun.pl