Dragon Ball&Sztuka

Chcesz pochwalić się swymi pracami rysunkowymi lub malarskimi, lub też porozmawiać o anime Dragon ball? Jeśli tak to możesz to zrobić tutaj!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Zapraszam! Jest to forum o Dragon Ball.

#1 Dzisiaj 15:55:20

mihesz

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-26
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Najlepszy polski kabaret

Który według was jest najśmieszniejszy kabaret? Dla mnie najlepsi są chłopcy i Pakosa z kabaretu moralnego niepokoju, a potem Ani Mru-Mru, wszystkie ich skecze rozśmieszają mnie, a was. Z reszty kabaretów to lubię pojedyncze skecze np. Freestyler-k.Dno,między Bugiem a prawdą-k.Pod Wyrwigroszemi,sejm-Kabaret Łowcy.B, Pani Pelagia-Kabaret Tey i inne.
Wszystkie skecze są na stronie:
http://kabarety.tworzymyhistorie.pl/
Jakie skecze i jaki Kabaret najbardziej lubicie?
Żaden Kabaret nie może równać się z KMN, mają najwięcej skeczy, wszystkie są śmieszne, nie znalazłem takiego by mnie nie rozśmieszył!
Również świetnie grają swoje skecze, zwłaszcza Mikołaj Cieślak! A opowiadania Górskiego Bomba! Pakosa też jest spoko, zwłaszcza jej śmiech! Reszta może być!

Offline

 

#2 Dzisiaj 15:55:20

Nati_xD

Człowiek

3588462
Zarejestrowany: 2007-08-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Najlepszy polski kabaret

Zgadzam się Kabaret Moralnego Niepokoju jest śmieszny... ale jakoś do "Ani mru mru" mam sentyment xD Są śmieszni, umieją grać... Chociaż dawno nie widziałąm żadnego ich nowego skeczu to i tak ich uwielbiam... np. Czerwonego kapturka, Tofika, Hipermarket, Rolnik sam w dolinie, Arka Noego xD I wiele innych

Offline

 
Zapraszam! Jest to forum o Dragon Ball i Sztuce!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grafikaap.pun.pl www.bakugan-dark-revisions.pun.pl www.poradydogier.pun.pl www.beybladeclub.pun.pl www.rpgmu.pun.pl